Milí přátelé,
v poslední době přemýšlím o tom, co dobrého vykonat v rámci naší lokality a jak do toho zatáhnout i další lidi. Napadl mě jeden nápad, který měl pozitivní ohlasy v Jirenské kavárně a proto jsem se rozhodla vás vyzvat ke spolupráci.

V Nových Jirnech není žádný obchod a tak, pokud je někdo starší a/nebo bez auta, může pro něj být trochu složité si nakoupit. Už vím o několika dobrovolnících, kteří jsou ochotni lidi v nepříznivé situaci naložit do auta a do obchodu je vzít, případně jim nakoupit a nákup dovézt domů. Pokud jste ochotni pomoci důchodci nebo člověku bez auta, vyplňte prosím formulář, kde sbírám kontakty na dobrovolníky.

Paralelně pošlu do Jirenských listů nabídku pro seniory a lidi bez auta (uzávěrka je až posledního dne v měsíci, takže se dostanemě až do čísla, které vyjde v prosinci). Podle zájmu seniorů pak budu oslovovat dobrovolníky, aby se ujali jednoho konkrétního seniora, se kterým se domluví, jak bude pomoc probíhat.

Ve formuláři žádám i vaši adresu, abych věděla, kde bydlíte a podle lokality bych vám pak nabídla „nejbližšího“ seniora. Jiným způsobem vaše údaje nebudu využívat. Díky za ochotu.