Systemické konstelace s Lucií

Nejbližší termín
8.6. 2019, 9:30 – 18:00

SYSTEMICKÉ KONSTELACE

Máte problémy ve vztazích, zkoušeli jste všelijak řešit, ale pořád to není ono? Potýkáte se s nedostatkem peněz nebo křehkým zdravím? Nedaří se Vám mít život takový, abyste se v něm cítili šťastni? Možná jsou tyto oblasti blokovány skrytými vlivy z Vaší původní rodiny…

Systemické konstelace podle Berta Hellingera jsou zajímavou a účinnou metodou osobního rozvoje. Umožňují nám podívat se na obraz našich vztahů (osobních, pracovních i vnitřních) a zharmonizovat je tak, aby energie mohla volně proudit. Toto vztahové uzdravení se pak projeví zlepšením v různých životních oblastech, zdánlivě i nesouvisejících.

KONSTELACE ÚSPĚCHU

Zvažujte pracovní změnu? Hledáte nové kariérní cesty? Váháte mezi několika projekty – kterému z nich dát prioritu? Nejste spokojeni se svými příjmy?

Metoda systemických konstelací odhaluje skryté vlivy & souvislosti, které vytvářejí Vaši současnou situaci & zároveň nabízí nové – optimální – možnosti vývoje.

Lucie Navarová při této skupinové práci propojuje konstelační systemiku se svým obchodně-marketingovým vzděláním i zkušenostmi s projekty v různých oblastech podnikání i zaměstnání. Pomůže Vám jasně definovat Váš záměr & nalézt cestu k jeho naplnění.


Program dne:
09:30 – 10:00 Příchod, registrace a platby
10:00 – 13:00 – Konstelace (včetně krátkých přestávek na občerstvení)
13:00 – 14:00 – Pauza / oběd (Není součástí ceny workshopu. Možno objednat pizzu, nebo si můžete přinést vlastní oběd a ohřát si jej v mikrovlnné troubě)
14:00 – 17:00 – Konstelace (včetně krátkých přestávek na občerstvení)
17:00 – 17:30 – Sdílení

Vstupné
1.250 Kč platí účastník, který chce postavit vlastní konstelaci (za 1 den stihneme maximálně 6 osob). U jednotlivých akcí je vždy při platbě předem na účet do určeného data stanovena zvýhodněná cena 1.000 Kč. Podrobnosti najdete vždy u detailu akce.
550 Kč platí účastník, který si vlastní konstelaci stavět nebude.

Maximální počet účastníků je 12. Přednost mají účastníci, kteří chtějí postavit vlastní konstelaci (maximálně však 6). Při větším zájmu nabídneme další termín.

Přihlášky
Přihlášení se skládá ze dvou kroků:
1. Vyplňte přihlašovací formulář
2. Zaplaťte fakturu