776 746 896 Martina

Angličtina

Chtete se učit anglicky se mnou?

Jsem na volné noze a baví mě širší škála činností. Ve svém životě dávám přednost práci, kterou mám ráda. Angličtina je jedním ze střípků v mozaice mého pracovního života. Moji studenti za mnou chodí do mého studia u lesa, kde při pití kávy či čaje s některými volně konverzujeme a s jinými zdoláváme krok za krokem učivo podle zvolené učebnice. Studenti tento čas vnímají jako občerstvující, nikam se neženeme, a výuka angličtiny je spíše rámcem, který vytvoří prostor pro pohodově strávený čas, s bonusem angličtiny navíc. Standardní délka lekce je 90 minut a lekce probíhá každý týden. Pokud potřebujete rychlou gramatickou „nalejvárnu“, nebo se rozmluvit, můžeme krátkodobě zintenzivnit režim na 2x90 minut za sebou. V takovém případě Vám nabízím i možnost výuky na vašem pracovišti nebo v místě bydliště v dojezdové vzdálenosti 10 km od Nových Jiren.

Lekce 90 minut stojí 600 Kč.
Storno podmínky:
1. Do 24 hodin před lekcí – hodina je zrušena bez finanční kompenzace
2. Méně než 24 hodin před lekcí – klient platí lekci v plné ceně
3. Při zrušení lekce ze strany lektora v čase kratším než 24 hodin před lekcí získává klient „bonus“ – možnost také zrušit lekci v čase kratším než 24 hodin před jejím konáním, aniž by lekci platil

Vzdělání

Anglicky jsem se naučila na gymnáziu a jazykové škole, kde jsem získala FCE. Následně jsem ji studovala na vysoké škole. Poté jsem si udělala mezinárodně uznávaný certifikát CELTA, abych měla kvalifikaci pro výuku dospělých. Také jsem rozšířila své znalosti angličtiny o obchodní angličtinu a získala certifikát BEC Higher na úrovni C1.

Praxe

Angličtinu jsem učila na gymnáziu, ve firmách a soukromě. Mám zkušenosti s výukou skupin i jednotlivců.

Zamiluj si nás 🙂